Nieuws

 

Jeugdcomissie op zoek naar nieuwe leden

Geplaatst op 30-06-2022  -  Categorie: Algemeen

Een 4 tal leden van de jeugdcommissie hebben aangegeven dit jaar te willen stoppen. Zou je ons team willen versterken als vrijwilliger? Lijkt het je leuk om mee te willen helpen met onze jeugdzeilavonden? Laat het ons weten! Veel tijd ben je er niet aan kwijt, de 6 zeilavonden/middagen (inclusief zwembad les), en een evaluatie na het seizoen.

Vind je 6 avonden te veel, we zijn ook al blij als je 2 avonden mee kan zeilen.

Mochten we echt geen 4 nieuwe vrijwilligers kunnen vinden om te helpen zal het jeugdzeilen in een andere veel kleinere vorm plaats gaan vinden of geheel stoppen. We kunnen niet de veiligheid van 30 kinderen bewaken met maar 4 vrijwilligers.


Bezoekadres

Jachthaven Oranjeplaat
Muidenweg 4
4341 PZ Arnemuiden

Havenmeester

Maarten Goeree (0118) 60 12 48
retseemnevah.[antispam].@jachthavenoranjeplaat.nl

Jachthaven Oranjeplaat

Jachthaven Oranjeplaat is een jachthaven met een verenigingscultuur waarbij de coöperatie ernaar streeft de liggelden zo laag mogelijk te houden.

Sponsoren

Bezoek sponsoren